Grysław #29

Grysław #29

Super Mario i nie tylko

 

Dzisiejszy odcinek jest dość zróżnicowany tematycznie i muzycznie. Zaczynamy od Nintendo i krótkiego omówienia gry Super Mario Maker, która jest absolutnym musiszmieć dla każdego fana wąsatego hydraulika. Po przerwie muzycznej sponsorowanej przez Sound of Contact przechodzimy do targów Tokyo Game Show oraz informacji o wirtualnych goglach. Przy okazji zachęta do zapoznania się ze zwiastunem filmu Hardcore:

Kolejna przerwa muzyczna to Massive Attack oraz Teardrop, po której następuje krótka pogadanka językowa oraz prezentacja gry Tearaway Unfolded, a także dalsze wrażenia z gry Destiny.

A w ostatnim segmencie mówię o grach muzycznych, zachęcam do wsparcia Divinity 2 na Kickstarterze (odnośnik poniżej) oraz zachwycam się Total Warhammer i przypominam o Humble Bundle z serią Total War. Odcinek kończy znowu Sound of Contact.

ODNOŚNIKI:
Divinity 2 na Kickstarterze
Humble Bundle Total War
 
LISTA UTWORÓW:
SOUND OF CONTACT, Sound of Contact, Dimensionaut, 2013
SOUND OF CONTACT, Cosmic Distance Ladder, Dimensionaut, 2013
MASSIVE ATTACK, Teardrop, Mezzanine, 1998
METALLICA, Fade to Black, Ride the Lightning, 1984
SOUND OF CONTACT, Omega Point, Dimensionaut, 2013

Odnośnik do audycji w formacie mp3: http://ryslaw.pl/Gryslaw/Gryslaw_29.mp3

Miłego słuchania!

“Grysław” to moja autorska audycja, która pojawia się w każdy piątek o godzinie 19:00 na antenie rozgłośni rockserwis.fm. Na niniejszej stronie odcinki umieszczone są po premierze, w celu ich archiwizacji.

Całość 1:00:47