Grysław #71

Grysław #71

Powrót

 

 

UWAGA: Podcast Grysław jest także dostępny na iTunes. Możecie znaleźć go tutaj.

Od momentu kiedy zawiesiłem nadawanie Grysława dostawałem zapytania, kiedy audycja wróci. Zapytań tych (których kumulacja nastąpiła na ostatnim Pixel Heaven) otrzymałem tak wiele, że poczułem się zobowiązany wskrzesić podcast. Bardzo dziękuję za wszystkie głosy poparcia, wsparcia i zachęty, bo usłyszałem ich więcej, niż mogłem się kiedykolwiek spodziewać.

A przy okazji od paru tygodni wraz z Beniaminem Durskim rozmawialiśmy sobie o możliwości nagrania jakiejś pogadanki, więc pojawił się dodatkowy impuls, aby w końcu coś zrobić.

Ten odcinek nie będzie dostępny w radiu RockSerwis.fm, choć do radia zapewne też wrócę, acz chyba dopiero jesienią. Nie obiecuję też regularności w nagrywaniu kolejnych odcinków, choć mam nadzieję, że parę audycji do jesiedni uda się stworzyć.

Zaś dziś wraz z Emielem omawiamy gry, jakimi bawiliśmy się ostatnio, mówimy sporo o Nintendo Switch, a na koniec parę słów o E3, jako że targi już lada moment.

Miłego słuchania!

LISTA UTWORÓW
1. STEVEN WILSON; Harmony Korine; Insurgents; 2009

Odnośnik do audycji w formacie mp3: http://ryslaw.pl/Gryslaw/Gryslaw_71.mp3

“Grysław” to moja autorska audycja, która pojawia się w każdy piątek o godzinie 19:00 na antenie rozgłośni rockserwis.fm. Na niniejszej stronie odcinki umieszczone są po premierze, w celu ich archiwizacji.