Grysław #78

Grysław #78

Fantasław powraca

 

 

UWAGA: Podcast Grysław jest także dostępny na iTunes. Możecie znaleźć go tutaj.

Grysław przybiera różne formy. Najczęściej jest to audycja jednoosobowa, przetykana różnymi utworami muzycznymi. Ale bywa też tak, że w wirtualnym studiu pojawia się jakiś gość. I jest mi niezmiernie miło powitać ponownie Damiana Palucha z audycji Fantasmagieria, który już kilkukrotnie wspomagał mnie przy nagraniu i którego obecności Grysław zawdzięcza tymczasową zmianę nazwy.

Audycje Damiana możecie znaleźć pod adresem http://www.fantasmagieria.net. Na przestrzeni lat powstało już ponad 400 odcinków, więc zdecydowanie jest czego słuchać!

Wraz z miłym gościem omawiamy różnorakie nowości, które dopiero co pojawiły się na rynku lub pojawią się lada chwila, a są to:

– FrostPunk (i parę słów o This War od Mine)
– God od War
– Detroit (i przy okazji inne gry Davida Cage)

Jest też mały kącik narzekacko xboxowy, a na koniec parę słów o złamaniu zabezpieczeń konsoli Nintendo Switch oraz dosłownie wzmianka o Nintendo Labo.

Jako że wraz z Damianem mieliśmy dużo rzeczy do omówienia, nie starczyło czasu na przerywniki muzyczne, oprócz tematycznego utworu na koniec.

Miłego odbioru!

LISTA UTWORÓW
1. SYMPHONY X; The Divine Wings of Tragedy; Candlelight Fantasia; 1997

Odnośnik do audycji w formacie mp3: http://ryslaw.pl/Gryslaw/Gryslaw_78.mp3

“Grysław” to moja autorska audycja, która pojawia się w każdy piątek o godzinie 19:00 na antenie rozgłośni rockserwis.fm. Na niniejszej stronie odcinki umieszczone są po premierze, w celu ich archiwizacji.