Grysław #132

Grysław #132

Żądza technologicznych podróży

 

Ten odcinek Grysława ma mniejsze stężenie gier niż zwykle, ponieważ wraz z Damianem skupiamy się w nim głównie na nowinkach technologicznych, które pojawiły się lub zostały zapowiedziane w ostatnim czasie. Zaczynamy od szybkiego omówienia nowego systemu ipadOS, który zmienia te tablety w urządzenia mogące z powodzeniem zastąpić laptopy.

Przy okazji wspominamy znakomitą grę a w zasadzie interaktywną opowieść pod tytułem Wanderlust, która została przygotowana przez studio Different Tales, składające się w dużej mierze z osób pracujących przy pierwszym Wiedźminie. Wanderlust to niezwykła produkcja, zdecydowanie warta poznania.

Następnie po krótce omawiamy konferencję Oculusa i zaprezentowane nowości wirtualnej rzeczywistości, by ostatecznie przejść do zaprezentowania nowości z ostatniej prezentacji urządzeń firmy Microsoft.

Oprócz tego tradycyjnie sporo dygresji i anegdot. Zaś na sam koniec konkurs z możliwością wygrania podwójnego biletu wstępu na koncert Symfonia Pustyni podczas Game Music Festival.

Jeśli chodzi o pytanie konkursowe, odpowiedzi proszę wysyłać na adres ryslaw(at)me.com

Miłego słuchania!

LISTA UTWORÓW
1. JESPER KYD; Day Light in New Orleans; Hitman Blood Money; 2006
2. JESPER KYD; Trouble in Vegas; Hitman Blood Money; 2006

Podcast Grysław jest także dostępny na iTunes oraz Spotify.
iTunes
Spotify

Odnośnik do audycji w formacie mp3: http://ryslaw.pl/Gryslaw/Gryslaw_132.mp3

 

“Grysław” to moja autorska audycja, która pojawia się w każdą sobotę o godzinie 18:00 na antenie rozgłośni rockserwis.fm. Na niniejszej stronie odcinki umieszczone są po premierze, w celu ich archiwizacji.