Grysław #155

Grysław #155

Rozmówkisprzętowe. I nie tylko!

 

W tym odcinku wyjątkowo mam aż dwóch gości, którymi są Łukasz Drozd oraz Andrzej Muzyczuk. Ich obecność to obietnica interesujących rozmów, tym razem o sprawach sprzętowych, ponieważ wspominamy swoje pierwsze karty graficzne, omawiamy rozwój technologii i zahaczamy o temat piractwa. Oprócz tego parę słów o podkręcaniu procesorów, kilka zdań o Half-Life: Alyx, a także sporo informacji o teselacji, raytracingu i innych trudnych terminach, takich jak DLSS :)

No i jest też konkurs ze wspaniałą kartą do wygrania!

Wspomniany w odcinku materiał o raytracingu

A tak wygląda karta do wygrania w konkursie
https://www.x-kom.pl/p/471697-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-2060-super-windforce-8gb-gddr6.html

Zaś w dogrywce, od 55 minuty, mówimy o historii serii GeForce, wspominamy o trudach pracy zdalnej i możliwych przesunięciach Cyberpunka oraz innych tytułów, zaś pod koniec poruszamy także tematy związane z wirtualną rzeczywitością.

Dokładne informacje na temat konkursu znaleźć będzie można w osobnym filmiku oraz u mnie na Facebooku oraz na stronie ryslaw.pl

Miłego słuchania!

LISTA UTWORÓW
1. ANIMALS AS LEADERS; Ka$cade; The Joy of Motion, 2014
 

Podcast Grysław jest także dostępny na iTunes, Spotify oraz YouTube.

iTunes
Spotify
YouTube

 

Odnośnik do audycji w formacie mp3: http://ryslaw.pl/Gryslaw/Gryslaw_155.mp3

 

“Grysław” to moja autorska audycja, która pojawia się w każdą sobotę o godzinie 18:00 na antenie rozgłośni rockserwis.fm. Na niniejszej stronie odcinki umieszczone są po premierze, w celu ich archiwizacji.