Grysław #21

Grysław #21

Ethan Carter, Talos oraz Maki

 

Ból zęba przeszedł, ale niestety znowu wpadłem w dziwne kontinuum czasowe i uciekł mi segment retro, który powróci za dwa odcinki. A czemu nie w odcinku przyszłym? Ano temu, że przyszły odcinek poświęcam muzyce z gier i na tejże zapowiedzi koncentruję się w pierwszych minutach audycji.

Później przechodzę do omówienia gry Zaginięcie Ethana Cartera oraz zachęcam do zapoznania się z nią w wersji na konsolę PS4, w której to wersji gra wychodzi już w najbliższą środę.

Po przerwie muzycznej w wykonaniu zespołu Kombi omawiam moim zdaniem najlepszą grę ostatnich lat, czyli The Talos Principle, a po kolejnej przerwie przedstawiam obecny stan rynku gier na komputery Mac, a następnie mówię parę słów o Batmanie i grach z serii Trials (oraz o związanych z nimi zagadkach).

TUTAJ znajdziecie artykuł o zagadkach w Trials HD, a TUTAJ o zagadkach w Trials Evolution.

A tak w ogóle to obecna wersja audycji to wersja po poprawkach. Program do nagrywania spłatał mi niemiłego figla i wersja, która została nadana w radiu zawiera około minuty nagrania moich zmagań z Audacity. Na całe szczęście to co słyszycie teraz powinno być już poprawne :)

Miłego słuchania!

LISTA UTWORÓW:

1. KOMBI, Wspomnienia z pleneru, Wspomnienia z pleneru, 1979
2. SYMPHONY X, Paradise Lost, Paradise Lost, 2007
3. RETURN TO FOREVER, The Duel of the Jester and the Tyrant, Romantic Warrior, 1976

Odnośnik do audycji w formacie mp3: http://ryslaw.pl/Gryslaw/Gryslaw_21.mp3

“Grysław” to moja autorska audycja, która pojawia się w każdy piątek o godzinie 19:00 na antenie rozgłośni rockserwis.fm. Na niniejszej stronie odcinki umieszczone są po premierze, w celu ich archiwizacji.