Grysław #50

Grysław #50

Przyjacielskie pogaduchy, część 1

 

 

UWAGA: Podcast Grysław jest także dostępny na iTunes. Możecie znaleźć go tutaj.

Obrazek towarzyszący może być nieco mylący, ponieważ nie omawiamy dziś gier retro, natomiast świetnie pasuje do przyjacielskich pogaduch.

Zaś ten odcinek jest bardzo nietypowy, ponieważ po pierwsze jest to 50, jubileuszowa audycja, a po drugie raz pierwszy mam przyjemność gościć innego rozmówcę. Jest nim nie kto inny jak Beniamin ‘Emiel’ Durski, dawny redaktor Polygamii i Niezgranych, obecnie pracujący w firmie Gameloft w Barcelonie. Z Beniaminem znamy się od wielu lat i bardzo cenię sobie jego krytyczne spojrzenie na rynek gier.

Jako że mieliśmy sporo tematów do omówienia, to dziś porcja muzyczna jest bardzo skromna, ale mam nadzieję, że ten “wyskok” nie zostanie źle odebrany.

Podczas rozmowy poruszamy temat wirtualnej rzeczywistości i naszych względem niej oczekiwań, by w drugiej części audycji przyjrzeć się obecnemu stanowi rynku konsolowego i zastanowić nad jego przyszłością.

Zaś “część 1” w tytule oznacza, że będą i kolejne odsłony przyjacielskich pogaduch :)

LISTA UTWORÓW
1. MARILLION, Last Straw – Happy Ending, Clutching at Straws, 1987

Miłego słuchania!

Odnośnik do audycji w formacie mp3: http://ryslaw.pl/Gryslaw/Gryslaw_50.mp3

“Grysław” to moja autorska audycja, która pojawia się w każdy piątek o godzinie 19:00 na antenie rozgłośni rockserwis.fm. Na niniejszej stronie odcinki umieszczone są po premierze, w celu ich archiwizacji.