Grysław #65

Grysław #65

Powrót z zaświatów

 

 

UWAGA: Podcast Grysław jest także dostępny na iTunes. Możecie znaleźć go tutaj.

Niniejszy odcinek powstał po blisko pięciotygodniowej przerwie, spowodowanej nawałem pracy. Tradycyjnie korzystam z pomocy Damiana Palucha z podcastu Fantasmagieria, który użycza swego głosu, rady i opinii podczas omawiania różnorakich tematów. A wypadło ich naprawdę wiele, a każdy z dygresjami i dywagacjami wszelakimi.

Rozmawiamy między innymi o dostarczaniu dodatkowej zawartości do gier, dubbingu, pomysłach Nintendo na nową konsolę, targach growych, No Man’s Sky oraz tytułach, w które udało się ostatnio zagrać – w moim przypadku Headlander. Zaś całość muzycznie podsumowuje Jean Michael Jarre.

Serdecznie zapraszam do odsłuchu!

LISTA UTWORÓW
1. Jean Michael Jarre; Oxygene (Part 4) ; Oxygene; 1977

Odnośnik do audycji w formacie mp3: http://ryslaw.pl/Gryslaw/Gryslaw_65.mp3

„Grysław” to moja autorska audycja, która pojawia się w każdy piątek o godzinie 19:00 na antenie rozgłośni rockserwis.fm. Na niniejszej stronie odcinki umieszczone są po premierze, w celu ich archiwizacji.

 • radmor

  Jak fajnie, że Grysław wrócił z zaświatów

 • Bardzo fajnie, gdyby do realizacji dubbingu brano amatorskich aktorów głosowych. Jedną z takich gier, w której mogliby podkładać głosu amatorzy jest chociażby Hearthstone, gdzie przy ilości kart nie trudno o powtarzającego się aktora. :)

  Tutaj pozwolę sobie chamsko się zareklamować – https://www.youtube.com/watch?v=MQmQloTfhx0&list=PL7PZPyOcAIdJsnmk4rwvR6CtW-C9NZaTc Pozdrawiam! ;)

  • Ryszard Chojnowski

   Sam podkładam głos pod parę postaci w HS :)

   • Wiem, niestety tylko o Ogrze Mięśniaku, z resztą sam na swoim fanpage’u wstawiałeś odnośnik. Czekam, na odpowiedź odnośnie listy aktorów na e-mailu. Pozdrawiam! ;)