Grysław #69

Grysław #69

Co tam słychać w grach

 

 

UWAGA: Podcast Grysław jest także dostępny na iTunes. Możecie znaleźć go tutaj.

To przedostatni odcinek przed zapowiadaną przerwą w nadawaniu, więc wraz z Damianem postanowiliśmy porozmawiać trochę o grach, które nam ostatnio towarzyszą. Tradycyjnie nie obyło się bez dygresji, ale omawiamy też kilka dość świeżych pozycji, jak nowa Forza, The Turing Test i Obduction. Narzekamy też trochę na Uncharted oraz No Man’s Sky, a narzekanie umilamy piękną muzyką spod znaku King Crimson oraz Magellana.

Miłego odbioru!

LISTA UTWORÓW
1. KING CRIMSON; I Talk to the Wind; In the Court of the Crimson King; 1969
2. MAGELLAN; Gameface, The Test of Wills; 2007

Odnośnik do audycji w formacie mp3: http://ryslaw.pl/Gryslaw/Gryslaw_69.mp3

„Grysław” to moja autorska audycja, która pojawia się w każdy piątek o godzinie 19:00 na antenie rozgłośni rockserwis.fm. Na niniejszej stronie odcinki umieszczone są po premierze, w celu ich archiwizacji.

  • radmor

    Szkoda, że zbliża się zapowiadana przerwa. Jednak jestem za tym, żeby Damian na stałe został już w Grysławie. Fajniej się słucha dialogu niż monologu :)

  • aZiss

    Potestuję komentarze. Gwoli ścisłości (do Dahmana), bo zacząłem słuchać. „Ten las” w Australii nazywa się busz. Dema na PC na razie nie będzie.

  • Mico Selva

    „Paradyzja” to faktycznie świetna książka. „The Turing Test” zostało dodane do mojej listy życzeń, i to na bardzo wysokim miejscu. :)