Grysław #70

Grysław #70

Czas pożegnań

 

 

UWAGA: Podcast Grysław jest także dostępny na iTunes. Możecie znaleźć go tutaj.

Wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć i takoż dobiega mój czas nadawania Grysława. Muszę się na jakiś czas pożegnać, ale nie jest to rozstanie definitywne, bo za parę miesięcy mam wielką nadzieję powrócić.

Zaś w tej audycji wracam do standardowego formatu audycji, czyli w wersji solo omawiam różnorakie informacje ze świata gier, koncentrując się na zapowiedziach atrakcji na najbliższe tygodnie. Mówię między innymi o takich grach jak Darkest Dungeon, Xcom 2, Forza 3, Gears of War 4, Dishonored 2 i wielu innych. A oprócz tego wiele rozmaitych dygresji na tematy muzyczne, wspominkowe i inne.

Do usłyszenia za parę miesięcy!

LISTA UTWORÓW
1. TIM FOLLIN; Venge Thicket; Plok; 1993
2. SBB; 360 do tyłu; Za linią horyzontu; 2016
3. OLOF GUSTAFFSON; Pinbal Fantasies Main Theme; Pinbal Fantasies, 1993
4. CAMEL; Long Goodbyes; Stationary Traveller, 1994

Odnośnik do audycji w formacie mp3: http://ryslaw.pl/Gryslaw/Gryslaw_70.mp3

„Grysław” to moja autorska audycja, która pojawia się w każdy piątek o godzinie 19:00 na antenie rozgłośni rockserwis.fm. Na niniejszej stronie odcinki umieszczone są po premierze, w celu ich archiwizacji.

 • Patryk

  Drogi Rysławie,
  szkoda trochę, że robisz przerwę z Grysławem, ale za to jak mają się pojawić materiały z ADG i VR’ów to mnie to cieszy. Ja mam jeszcze co prawda w plecy Grysława z soundtrakiem ze Skyrim’a, ale oniemieszkam się nim zając chyba już dzisiaj.
  Co do gierek, ja osobiście bardzo czekam na wspomniany przez Ciebie Dishonored 2, ale i również Mafie 3 oraz Shaw Warrior 2, które to gry mają premierę już w niedalekiej przyszłości. Na liście jest również WH40k: Dawn of War 3, czekam z wypiekami!
  Poza tym jeszcze w tym roku ma się pojawić Gwint a z nią kolejne 10h fabularki w świecie Wiedźmina, no ja się osobiście doczekać nie mogę.
  Co do Wiedźmina 3, musisz próbować zabrać się za nią i skończyć, to kawał wspaniałej gry, chociaż trochę moją opinie przekłamuje moja wielka miłość do postaci Geralta…
  Chciałbym Cię również zapytać, czy Ty znajdujesz czas poza pracą by oglądać filmy i seriale? Wydaje mi się, że nigdy o tym za wiele nie wspominasz i stąd to pytanie.
  Ostatnio nadrabiam sobie serial Mr Robot za namową mojego przyjaciela i nie żałuje, a już niedługo ma się pojawić kolejny serial tworzony przy współpracy Marvel i Netflix, czyli Luke Cage. Na pewno słyszałeś o DareDevilu, Jessice Jones wydanych przez tych samych twórców a i również o Stranger Things, który zabral mi dwa dni z życia, jeden z weekendów. Wszystko co wymieniłem jest godne poświęcenia na nie czasu.
  Gorąco pozdrawiam i życzę powodzenia przy pisaniu pracy doktoranckiej, ja się przymierzam do magisterki, ale obronę mam dopiero w semestrze letnim, więc jeszcze trochę czasu jest.

 • Tomek Vader

  Witaj Rysławie. Słucham twojej audycji od początku od pierwszego odcinka. Dopiero teraz postanowiłem się odezwać i zostawić po sobie ślad… na pewno nie ostatni ! Audycja z odcinka na odcinek stawała się coraz lepsza. Ostatnio z wiadomych względów troszkę ten rozwój przystopował ale mam nadzieję, że gdy wrócisz za mikrofon będzie jeszcze lepiej i ciekawiej. Bardzo podobały mi się odcinki z Damianem tak więc Rysławie jeśli będziesz mógł to zapraszaj gości do swoich audycji bo to robi robotę :). Co do standardowej formuły audycji to przynajmniej dla mnie zbyt mało twojego gadulstwa i opowieści (tego naprawdę bardzo dobrze się słucha!). Więcej o Dark Souls bo to świetna seria swoją drogą hahaha… chociaż lepiej nie bo zrobi się z tego podcasst o serii Souls. W takim razie więc o starych grach. Życzę powodzenia w pisaniu doktoratu. Wracaj szybko z nowymi pomysłami i pokładami energii ! Pozdrawiam Tomek

 • Silent Berserker

  do nastepnego odcinka, oby ta przerwa byla krotka …

 • qb

  Drogi Rysławie, mam nadzieje, że audycja powróci w miarę szybko. Przy okazji chcę podziękować za wykład o lokalizacji gier na Coperniconie – pomimo pory i zmęczenia, słuchało się z wypiekami na twarzy.

  Pozdrawiam