Grysław #74

Grysław #74

Trzej Muszkieterowie

 

 

UWAGA: Podcast Grysław jest także dostępny na iTunes. Możecie znaleźć go tutaj.

Ten odcinek jest wyjątkowy. Po raz pierwszy od wielu lat udało się zebrać ekipę, w której nagrywaliśmy hen dawno temu Polygadki oraz audycje w Niezgranych. Do mnie i Beniamina dołączył też sam Jakub Tepper!

Korzystając z obecności zacnych gości omówiliśmy po krótce planszowe gry bitewne, a później przeszliśmy do nowej gry Nintendo, czyli Arms. Następnie pogadaliśmy trochę o Final Fantasy XII, a także karciankach komputerowych, na przykładzie Gwinta, w którego grał Jakub. Na koniec, gdy nasz gość musiał niestety opuścić wirtualne studio, wraz z Emielem wymieniliśmy parę myśli i wrażeń na temat potężnej siły nostalgii, w nawiązaniu do ogromnego sukcesu nowej wersji gry Crash Bandicoot.

Miłego słuchania!

LISTA UTWORÓW
1. HAKEN; 1985; The Affinity; 2016

Odnośnik do audycji w formacie mp3: http://ryslaw.pl/Gryslaw/Gryslaw_74.mp3

„Grysław” to moja autorska audycja, która pojawia się w każdy piątek o godzinie 19:00 na antenie rozgłośni rockserwis.fm. Na niniejszej stronie odcinki umieszczone są po premierze, w celu ich archiwizacji.

  • radmor

    Super, że się w końcu udało. Będę słuchał dopiero w poniedziałęk, ale święty gral polskiego podcastingu osiągnięty :)

  • Bogdan Szlachcic

    No po prostu łapie się na tym, że wyczekuje Gryslawa już nie tylko, żeby posłuchać o growym świecie, ale po to, żeby mieć coś ciekawego do posłuchania. Haken to kolejna grupa, którą dodałem do ulubionych z polecenia, żeby zbadać repertuar. Sęk w tym, że to się bardzo rzadko komuś zdarza. Znaczy próbują, ale w większości to „mizeria” mocna. Także dzięki :)

  • foreth

    Bardzo przytulna audycja. Dopiero niedawno odkryłem ten ukryty klejnot growych podcastów i nadrabiam wszystkie poprzednie części. Dużo inspiracji, retro ciekawostki, muzyka trafiająca do mnie w 100%. Dziękuję za to i mam nadzieję, że będę miał okazję posłuchać jeszcze wiele nowych odcinków :)