Grysław #92

Grysław #92

Jesienne polecanki

 

 

UWAGA: Podcast Grysław jest także dostępny na iTunes. Możecie znaleźć go tutaj.

Ten odcinek Grysława miał być nieco oddalony w czasie, ale jako że wieści masa i sporo ogranych tytułów, postanowiłem nagrać taki zestaw jesiennych polecanek.

Nim jednak przejddę do spraw growych, parę słów o filmowym, a właściwie serialowym Wiedźminie i o obsadzie roli Geralta.

Następnie omawiam nową grę od Team 17 i przedstawiam bardzo skrótowo historię firmy. Planet Alpha, bo tak nazywa się nowy tytuł od Team 17 przenosi nas w niezwykły świat, który całkowicie mnie oczarował.

Po przerwie muzycznej poświęcam praktycznie cały segment na ponowne omówienie genialnej gry The Talos Principle oraz przedstawienie firmy CroTeam.

Ostatni fragment audycji miał traktować głównie o Nintendo Direct, do którego jednak nie doszło, dlatego prezentuję swoje wrażenia z gry Into the Breach, a następnie zapowiadam nowe przygody Lary Croft.

Zaś na sam koniec malutki kącik amigowy z grą Gods.

LISTA UTWORÓW
1. YES; Wonderous Stories; Going For the One; 1977
2. GTR; Reach Out; GTR; 1986
3. AHA; Hunting High and Low; Hunting High and Low; 1985

Odnośnik do audycji w formacie mp3: http://ryslaw.pl/Gryslaw/Gryslaw_92.mp3

 

“Grysław” to moja autorska audycja, która pojawia się w każdy piątek o godzinie 19:00 na antenie rozgłośni rockserwis.fm. Na niniejszej stronie odcinki umieszczone są po premierze, w celu ich archiwizacji.