Grysław #156

Grysław #156

Powrót zamaskowanego mściciela!

 

W tym, w zasadzie świątecznym odcinku – przy okazji wszystkiego co najlepsze dla wszystkich słuchaczy! – powraca osoba niezwykle ważna dla audycji. Jej podpora i często koło ratunkowe, tym razem w przebraniu zamaskowanego mściciela, co zobaczą jedynie osoby oglądające odcinek na YouTube. A chodzi oczywiście o Damiana z Fantasmagierii, który po raz pierwszy od ponad 10 lat nadawania zdecydował się ujawnić swe szlachetne oblicze.

Zaś jeśli chodzi o treść audycji to powracamy ponownie do wirtualnej rzeczywistości Half Life: Alyx, ale wspominamy także o grze The Room VR, co jest okazją do językowych i historycznych dygresji na temat hieroglifów, kamienia z Rosetty oraz innych ciekawych tematów.

Oprócz tego wspominamy o wyprzedaniu na całym świecie konsoli Nintendo Switch, o technologii DLSS, o Final Fantasy VII, o nowych padach do PlayStation 5 oraz o wielu innych tematach.

Zapraszam serdecznie i raz jeszcze Wesołych Świąt, mimo nieciekawych okoliczności przyrody!

LISTA UTWORÓW
1. GENE RAFFERTY; Baker Street; City to City; 1978

Podcast Grysław jest także dostępny na iTunes, Spotify oraz YouTube.

iTunes
Spotify
YouTube

 

Odnośnik do audycji w formacie mp3: http://ryslaw.pl/Gryslaw/Gryslaw_156.mp3

 

“Grysław” to moja autorska audycja, która pojawia się w każdą sobotę o godzinie 18:00 na antenie rozgłośni rockserwis.fm. Na niniejszej stronie odcinki umieszczone są po premierze, w celu ich archiwizacji.